Суд дозволив державному бюро розслідувань вилучити документи у Міжнародному інвестиційному банку по справі проти Порошенка.

Як відомо, державне бюро розслідує справу від 23 травня 2019 року за фактами можливого ухилення від сплати податків та подальшого відмивання доходів, одержаних злочинним шляхом, при здійсненні операції з купівлі-продажу ПРАТ "Завод" Кузня на Рибальському ".

Зокрема суд "дав добро" вилучити документи з відкриття та закриття рахунків ПРАТ "Завод "Кузня на Рибальському", платіжних доручень та меморіальних ордерів. Ці документи свідчать про надходження та використання коштів за рахунками. З їх допомогою можна простежити здійснення операцій з цінними паперами та ряду інших операцій.

Петро Порошенко
Петро Порошенко

Популярні новини зараз

Курс валют на 23 листопада: прийшов час рятувати кишені, що буде з гривнею

Пугачова повернулася до Кіркорова, але Галкін прибіг слідом - довелося засунути в рот

Головне за неділю, 22 листопада: скандал у ПриватБанку, дивна заборона поліції і Цимбалюк гоцав голяка на "Танцях з зірками"

У Львові ховають загиблого на Донбасі героя, вагітна дружина обіймає домовину: "Як жити без тебе?"

Показати ще

Читай Знай.ua оновленому чаті Viber! Приєднуйтесь!

Крім того, суд дозволив вилучити документи щодо проведення фінансового моніторингу співробітниками Міжнародного інвестиційного банку банківських операцій ПРАТ "Завод "Кузня на Рибальському".

Нагадаємо, пішаки Кононенка відправились в нокаут: тепер нікому "забезпечити" результат на окрузі.

Як повідомляв портал Знай.uа, обшуки на каналі "Прямий": у Порошенка намагаються приховати правду, приплели навіть Зеленського.