Столичному градоначальнику Віталію Кличку просто плювати на те, що його люди займаються натуральним рекетом

Про це в програмі «Не добрий вечір» заявив її телеведучий Ігор Лесев. Про це пише Рoliteka.

Телеведучий наводить як приклад показову історію з сумлінним приватним київським підприємцем Костянтином Трофимчуком, який в Деснянському районі Києва тримає спортивно-танцювальну студію, в якій навчаються діти.

«Природно, заробляє на цьому. Платить орендну плату до бюджету міста. Тому що студія орендується. Платить податки, в тому числі, в пенсійний фонд», – описує Лесев.

Популярні новини зараз

Тіна Кароль показала розваги з неідеальною фігурою: "Як песика"

"Слуги" знову вляпалися в "еротичний скандал": нардеп обговорював "вчорашнє" з молоденькою помічницею

У Чернівцях помер легендарний лікар, йому довіряли тисячі пацієнтів: "Пережив Чорнобиль"

Українка народила чотирьох дівчаток, вся лікарня п'є шампанське: "Тримайся, таточку"

Показати ще

Він називає даного підприємця «скарбом нашої країни», оскільки Трофимчук та такі як він, «не петляють від податків» і не створюють «якісь фіктивні схеми з відмивання бабла».

Однак, як виражається телеведучий, Трофимчука атакували «агресивні ракові го*дони за абсолютним беззаконням», а саме підприємцю несподівано відмовили в продовженні договору оренди приміщення через заборгованість. Нібито, чоловік заборгував 23 тисячі гривень.

«15 травня Трофимчука запросили на засідання комісії по оренді комунальної власності. Курирує цей напрямок в адміністрації дехто Владислав Сюр. Молодий пацанчик 28 років, а вже зам в районній адміністрації. Трофимчук показує цьому Сюру усі платіжки. У присутності купи людей. І Сюр заявляє, що все – претензій немає. Але коли Трофимчук подає документи на продовження договору оренди, йому відмовляють під приводом цієї неіснуючої заборгованості», – описує абсурдну ситуацію журналіст.

Він робить висновок: «У Деснянському районі діє ціле ОЗУ по віджиму симпатичної нерухомості у коммерсів. Абсолютно злочинна схема під прикриттям чиновницьких посвідчень».

Лесев додає, що подібний випадок в столиці далеко не поодинокий.

«Але в цій історії цікавий не якийсь дрібний Сюр зі своїми шахраями районного масштабу. Цікава реакція керівництва міста. А її взагалі немає!», – обурюється Лесева, додаючи, що меру міста Віталію Кличко просто плювати.

«Твої чиновники займаються рекетством. Таке гопництво з 90-х… Питання цього дрібного Трофимчука Кличко міг би закрити одним телефонним дзвінком. Тому що це питання навіть не справедливості. Це питання особистої репутації мера міста. Але якщо мер міста нічого не вирішує. Нахрена тоді такий мер?», – резюмує в своїй програмі журналіст.