На днях з'явилося 15-хвилинне відео, в якому президент Володимир Зеленський за кермом свого автомобіля Tesla сказав, за кого варто голосувати на виборах, щоб все в країні стало добре, відповідаючи на питання свого таємничого співрозмовника. Про приборкання олігархів, зустрічі з Путіним і чому немає посадок: найцікавіше з авто-інтерв'ю Зеленського, пише ЗМІ.

Зеленський анонсував можливу довгоочікувану зустріч з Путіним. «12 липня була перша зустріч наших представників (у рамках нормандського формату – ред.). Домовилися, що буде ще одна зустріч — вже більш суттєвою, і через одну зустріч спробують зустрітися чотири лідера. Я думаю, що цим ми наблизимося до дипломатичного вирішення цього питання».

Порошенко не хотів закінчувати війну, не вигідно. «Якщо ти хочеш зупинити війну, ти обов'язково зупиниш. Я впевнений, що попередня влада не хотіла це робити. Я не знаю всі умови, чому вони це хотіли. При цьому вони спілкувалися дуже багато разів з президентом Росії. Я знаю про це з різних джерел».

Дуже хоче, щоб пенсіонери не платили комуналку. «Є дуже креативна ідея. Зараз наші хлопці знаходять економічну модель, як людям, яким за 70 років, коли вони вже на пенсії і працювали на країну по 40-50 років, не оплачувати комуналку. Я думаю, у нас вийде».

З новими правилами олігархам доведеться від чогось відмовлятися. «Будуть нові правила. Всі повинні платити податки, і вони знають, що ми їм не дамо бути монополістами. Від чогось доведеться відмовлятися. Вони всі про це вже знають».

Популярні новини зараз

На Тернопільщині зникла юна красуня зі стрижкою "під каре" - батьки заливаються корвалолом

Тодоренко не дарма говорить про розлучення? Топалов фліртує з партнеркою по танцях

Леся Нікітюк здивувала ранковими ласками з красенем-співмешканцем, разом навіть зарядку роблять

На Прикарпатті анорексія звела в могилу 19-річну дівчину: "Важила 29 кілограмів"

Показати ще

Не хоче ні з ким домовлятися в Раді. «Більшість у Верховній Раді дає можливість припинити традицію домовлятися, традицію політичних терок, продавати місця. Ми хочемо набрати дуже багато голосів, щоб зменшити цю можливість з кимось про щось говорити».