Міністр культури, молоді і спорту України Володимир Бородянський здивував українців несподіваною заявою. Виявляється, в бюджеті закладено 440 млн грн на створення телеканала, який буде мовити на території окупованого Донбасу. Про це він розповів в інтерв'ю "Новому часу".

Обстріли на Донбасі, фото: пресцентр ООС
Обстріли на Донбасі, фото: пресцентр ООС

За словами Бородянського, мовлення буде здійснюватися на базі каналу UATV. Наразі чиновники ведуть переговори про наявність на цьому телеканалі контенту українських телевізійних груп. Спеціально для цього в бюджеті передбачено кілька сотень мільйонів гривень.

"У нас є на UATV приблизно 440 млн грн. На наш погляд, на сьогоднішній день цього достатньо. Далі будемо дивитися", - підкреслив він.

Ситуація на Донбасі, фото: riafan
Ситуація на Донбасі, фото: riafan

Популярні новини зараз

Літак після відмови двигуна з шаленою швидкістю вилетів на трасу, лиха уникнути не вдалося

Ведуча 1+1 Алла Мазур показала свою надійну опору у боротьбі з онкологією: "Не дозволив мені здатися"

Соломія Вітвіцька заговорила про рак слідом за Аллою Мазур: "Діагноз підтверджено"

Заробітчанин присоромив українців за кордоном, правда очі коле: "Дружина спить з третім"

Показати ще

Також Бородянський припускає, що мовити телеканал буде українською і російською мовами. Концепція каналу передбачається інформаційно-розважальна.

30 жовтня Бородянський стверджував, що канал мовлення на непідконтрольну Україні територію Донбасу буде готовий через три місяці.

Нагадаємо, Комітет Верховної Ради з гуманітарної та інформаційної політики запропонував обкласти податком YouTube, Netflix і інші компанії.

Також портал Знай.uа писав, що новий указ Зеленського викликав неоднозначну реакцію серед журналістів.