Донька одіозної української представниці політичного об'єднання "Свобода" Ірини Фаріон Софія Семчишин, дала свою відповідь на заяву послів Ізраїлю та Польщі щодо вшанування в країні націоналістів.

Про це стало відомо завдяки новій публікації Софії Семчишин в мережі Facebook, яку вона опублікувала у відповідь на заяви послів Польщі та Ізраїлю щодо вшанування націоналістів в Україні.

Пост доньки Ірини Фаріон, Facebook
Пост доньки Ірини Фаріон, Facebook

На початку січня посли Польщі Бартош Ціхоцький і Ізраїлю Джоел Ліон виступили зі спільною заявою, в якій назвали образливим вшанування в Україні прихильників етнічних чисток. Також дипломатів стривожило, що у вшануванні беруть участь представники влади, зокрема Київська міська державна адміністрація та Львівська обласна рада.

Після цього їм відповів голова групи Верховної Ради з міжпарламентських зв'язків з Польщею Микола Княжицький. Він заявив про те, що посли Ізраїлю та Польщі в Україні допустили помилкові твердження і що рівень антисемітизму в Україні значно нижчий, ніж у Польщі.

Популярні новини зараз

У Києві помер легендарний актор, якого плутали зі священиком: "Світла людина"

Настя Каменських задерла срібну сукню і показала, що бачив тільки Потап

Українка народила чотирьох дівчаток, вся лікарня п'є шампанське: "Тримайся, таточку"

У Чернівцях померла легендарна медик, яка врятувала сотні життів: "Поринула до зірок"

Показати ще

Тепер до полеміки вступила донька Ірини Фаріон Софія Семчишин. Вона була короткою і просто побажала дипломатам йти далеко з їх побоюваннями: "Ж*ди і поляки, пи...дуйте далеко", - написала Софія.

Нагадаємо, День народження Бандери: посли Польщі та Ізраїлю ополчилися проти української влади.

Як повідомляв Знай.uа в українських містах пройшов вогненний марш до дня народження Степана Бандери: як це було.

Знай.uа писав, Романенко вказав на головну помилку українців у річницю Голодомору: "Магічний ритуал".