Дмитра Кулебу на посаді міністра закордонних справ може чекати та ж доля, що і Вадима Пристайка, якщо не змінять курс зовнішньої політики. Так голова Політради партії «Опозиційна платформа – За життя», народний депутат Віктор Медведчук прокоментував журналістам ймовірне призначення Кулеби на пост глави МЗС України.

Парламентарій підкреслив, що не бачить великої різниці між Кулебой і поки ще діючим міністром Пристайко.

«Я ставлюся так само, як до пана Пристайко. Нічого нового пан Кулеба (з урахуванням його позиції в питаннях зовнішньої політики, а у нього була можливість її демонструвати і при панові Порошенку, і при новій владі) не обіцяє, якщо не буде змінено курс», ‒ заявив Віктор Медведчук.

Парламентарій нагадав, що до «загальновизнаним речей належать "нормандський формат", Мінські угоди, які визнаються всіма безальтернативними» і визнаються у всьому світі.

Популярні новини зараз

Настя Каменських задерла срібну сукню і показала, що бачив тільки Потап

Біллі Айліш розповіла, як взяла у рот у 15 років: "Помістився повністю"

Тіна Кароль вперше розповіла про своє щастя: "Моя відповідь на питання"

Страшна ДТП під Чернівцями забрала життя поліцейського, українці не стримують сліз: "Такий молодий"

Показати ще

«А, бачте, у пана Пристайко це все вимагало зміни. І це все нагнітало ситуацію щодо зовнішньополітичного відомства і, головне, щодо зовнішньої політики України, яка за період перебування пана Зеленського та його команди при владі дуже багато втратила ‒ як свій авторитет, так і ті перспективи, які обіцялися у зв'язку з приходом нової команди нового президента і нової влади. На жаль, вони так і не були реалізовані», ‒ зазначив Віктор Медведчук.

Політик підкреслив, що в питаннях міжнародної політики ключова роль відводиться президенту.

«Ще раз повторюю: політичний курс, в тому числі і зовнішньої політики, згідно Конституції, залежить від президента країни. Міністерство закордонних справ реалізує зовнішню політику. І тому, якщо цей курс не буде змінений, то Кулебу чекає така ж роль і така ж доля, і такі ж наслідки, як і того пана, якого дуже складно назвати міністром закордонних справ і щодо якого, я впевнений, сьогодні буде прийнято рішення, як і щодо всього уряду, про те, що ці люди мають канути в Лету. Вони повинні піти в історію і звільнити свої місця для інших людей, які, ще раз повторюю, можуть змінити ситуацію на краще лише в тому випадку, якщо буде змінено курс», ‒ підсумував Віктор Медведчук.