Сім'я Віктора Медведчука і Оксани Марченко передала допомогу, придбану за свій рахунок, для членів організації ветеранів-чорнобильців у Білій Церкві. Для Оксани Марченко 26 квітня – це особиста історія, оскільки її батько брав участь у ліквідації аварії на Чорнобильській АЕС.

Про це повідомили в ефірі телеканалу ZIK.

Кожен рік в Білій Церкві ветерани збираються біля пам'ятних місць, згадують минуле і вшановують загиблих у результаті аварії на ЧАЕС. На цей раз за пандемії коронавіруса всі залишилися вдома. Міська влада також скасувала урочистості. В умовах ізоляції героям потрібна підтримка навіть більше, ніж раніше. Допомагають благодійники.

Голова незалежної об'єднання ГО "Промінь" Іван Тютюнник зазначив: "Поки ще підприємства були живі в Україні, надавали допомогу ветеранам та учасникам чорнобильських подій. Зараз все якось трошки відвернулися, але, на щастя, є організації, які не відвернулися, – це Фонд Оксани Марченко, який сьогодні приїхав і привіз для наших чорнобильців подарунки".

Популярні новини зараз

Кернес повертається до Харкова, названо дату

Ведуча "1+1" Лідія Таран злягла з хворобою і благає про допомогу: "Найповільніший день року"

На Львівщині шукають молодого охоронця - покинув трактор і безслідно зник

У Львові померла мама двох малюків, місто в сльозах: "Їй було всього 27"

Показати ще

Сім'я Віктора Медведчука і Оксани Марченко передала допомогу, придбану за свій рахунок, для членів організації ветеранів-чорнобильців у Білій Церкві. Місцеві попросили привезти продуктові набори з борошном, олією, м'ясом та іншим. Навіть їжі не вистачає на життя.

Для Оксани Марченко цей день – особиста історія. Її батько брав участь у ліквідації аварії на Чорнобильській станції.

"Цим людям ми завдячуємо своїм життям! Дуже важко усвідомлювати, що вони нікому не потрібні", – наголосила Оксана Марченко.

Представник Благодійного фонду Оксани Марченко Олексій Басманов розповів: "Оксана Марченко вирішила передати сюди, для ветеранів-ліквідаторів ось ці наші продуктові набори, які ми роздаємо серед ветеранів, пенсіонерів. Ми сьогодні сюди приїхали, бо це все ж таки люди, герої, завдяки яким ми живемо".

Крім цього, Фонд придбав понад 10 тисяч продуктових наборів для малозабезпечених сімей по всій Україні. Допомагають і лікарням Київської, Чернівецької, Івано-Франківської та Закарпатської областей. Під час карантину допомоги потребують усі.

Олексій Басманов додав: "Ми зараз їздимо скрізь. Звертаються звідусіль. Звертаються і лікарні, ми допомагаємо, чим можемо. Звертаються ветерани та пенсіонери. Ми були нещодавно у Вінниці, куди відвозили допомогу нашим маленьким дітям".

В найближчі дні волонтери планують поїхати з допомогою Донецьк, Ізмаїл та Вінницю.

онд Оксани Марченко, який фінансується з особистих коштів Оксани Марченко і Віктора Медведчука, запустив "гарячу лінію" для допомоги самотнім пенсіонерам і людям з інвалідністю у Києві та Київській області, і приймає в день близько тисячі дзвінків.

Також родина Віктора Медведчука і Оксани Марченко передала необхідні медичні засоби районним лікарням Закарпатської області і забезпечила засобами захисту всіх сімейних лікарів області. Поряд з цим унікальне медичне обладнання отримав Інститут серця, очолюваний Борисом Тодуровим.

Крім того, до Великодня Віктор Медведчук і Оксана Марченко на власні кошти придбали 10 тис. продуктових наборів загальною вагою понад 100 тонн для нужденних у різних областях України.