Про це повідомив прем'єр-міністр Денис Шмигаль в інтерв'ю агентству "Інтерфакс-Україна".

"Меморандум готовий. Є розрахунки всіх можливих сценаріїв. Ми погодили майже все, за винятком однієї деталі, щодо якої ще дискутуємо. І будемо виходити на фініш", - сказав Шмигаль.

Прем’єр-міністр не уточнив, щодо чого ще тривають дискусії, але висловив упевненість, що в результаті документ буде підписаний. Він також повідомив, що пошук компромісу між урядом та інвесторами щодо перегляду умов підтримки «зеленої» енергетики триває вже півроку.

"Не факт, що він (фініш -ред) буде швидким, але ми знаємо і бачимо, чого хочемо. Представники "зеленої" енергетики теж знають, на що вони готові погодитися, тому компроміс буде знайдений", - запевнив Шмигаль.

Нагадаємо, раніше в. о. міністра енергетики та захисту довкілля Ольга Буславець повідомляла, що найближчим часом Мінекоенерго відновить переговори з інвесторами у проекти з відновлювальної енергетики, а міністерство протягом тижня напрацює для обговорення з ними проект Меморандуму, в якому будуть прописані умови реструктуризації, перегляду «зеленого» тарифу, будівництва станцій та інші умови для сектору ВДЕ.

Популярні новини зараз

На Львівщині зникла синьоока красуня в чорному пальто - десять днів жодної звісточки

Прессекретарка Зеленського Мендель заявила про точні дати локдауну в Україні

Священик втратив дружину і маленького сина у страшній ДТП, Україна в сльозах: "Були дружними, кохали"

Настя Каменських задерла срібну сукню і показала, що бачив тільки Потап

Показати ще