Влада, яка сьогодні є в Україні, обіцяла, що епоха бідності завершиться. Але за результатами року, ще до епідемії коронавіруса, до оголошення карантину, вже було ясно, виходячи з соціальних показників, що епоха бідності перетворюється в епоху злиднів.

Про це в ефірі ток-шоу "17" на телеканалі ZIK повідомив голова політради партії "Опозиційна платформа – За життя", народний депутат Віктор Медведчук.

"Ви знаєте, я вам хочу сказати, що питання полягає не тільки в Кабінеті міністрів, питання полягає у цілому в оцінці влади. Адже що влада, яка сьогодні є в Україні, обіцяла? Що епоха бідності завершиться! За результатами року, ще до коронавіруса, до цієї епідемії, до оголошення карантину, адже вже було ясно, виходячи з соціальних показників, про те, що епоха бідності перетворюється в епоху злиднів", – сказав політик.

Він підкреслив, що про це свідчать і соціальні виплати, і падіння рівня і добробуту життя наших громадян, і показники щодо житлово-комунальних тарифів, і питання працевлаштування, зростання безробіття та багато інших аспектів.

Популярні новини зараз

У Києві розстріляли Mercedes і залишили "подарунок" для копів: "Тебе попередили"

Святий Пантелеймоне, порятуй від хвороб! Потужна молитва від усіх недуг

Українка народила чотирьох дівчаток, вся лікарня п'є шампанське: "Тримайся, таточку"

На Прикарпатті анорексія звела в могилу 19-річну дівчину: "Важила 29 кілограмів"

Показати ще

"Все це свідчить про те, що ось ця епоха бідності перетворюється в епоху злиднів", – додав Віктор Медведчук.

Нагадаємо, раніше народний депутат Віктор Медведчук дав оцінку році уряду Володимира Зеленського. Так, за його словами, глава держави за рік президентства не врегулював конфлікт на Донбасі і не зміг вивести країну з економічної кризи.