Про це заявив співголова Фонду енергетичних стратегій Дмитро Марунич.

«Відомо, хто лобіює прийняття рішення про мита, це група «Приват». Поки нічого зробити не вдалося. Подивимося, чим вся ця історія закінчиться. В принципі, вона виглядає так само, як і в минулому році. Тобто, є один суб'єкт, який зацікавлений в обмеженні імпорту десяти продуктів, тим більше, з якогось обраного держави», - сказав Марунич.

На його думку, підвищення акцизів і введення мита серйозно вплине на ринок, тому в уряді поки роздумує над необхідністю прийняття такого рішення.

«На ринок це буде впливати, швидше за все, досить серйозно, тому державні органи, держава в особі комісії та уряду, я так зрозумів, що поки не готові до такого роду обмежень. Тому рішення не прийнято», - сказав Марунич.

Нагадаємо, народний депутат України, член комітету ВР з питань економічного розвитку Людмила Буймістер заявила, що підвищення акцизу на зріджений газ і введення мита на дизпаливо суперечить стратегії уряду, спрямованої на зниження тарифів і підвищення підтримки національного виробника.

Популярні новини зараз

Львівські маршрутники з'їхали з глузду: мінус 50 гривень

Томна Ані Лорак показала, як розслабляється на ліжку, ці форми затьмарять голлівудських зірок

Зірка української збірної зізнався, що творив Луческу в Шахтарі: "Блював. Стояв раком в лісі..."

Дружина Дзідзьо зворушливо привітала коханого архівними фото з-під вінця: "Пробач, я спізнилась на весілля"

Показати ще

Раніше ЗМІ повідомили, що Міжвідомча комісія з міжнародної торгівлі при Мінекономіки зняла з порядку денного розгляд питання про додаткові акцизи і квоти на скраплений газ і дизельне паливо. У міністерстві зазначили, що рішення потребує доопрацювання і буде включено до порядку денного наступного засідання комісії.