Дії націонал-радикалів, які напали на офіс партії "Опозиційна платформа – За життя" у Києві, - це не протести, а злочинна діяльність.

Про це в ефірі ток-шоу "17" на телеканалі ZIK заявив голова політради партії "Опозиційна платформа – За життя", народний депутат України Віктор Медведчук.

"Ви знаєте, якщо б вони 23-го числа в черговий раз, ось ці націонал-радикали неприборкані, прийшли для того, щоб нас пікетувати, висловити свою позицію, продемонструвати свою ідеологію про те, що вони проти програми "Опозиційної платформи – За життя". Яка, до речі, ця програма, стала другою, перемогла як друга партія в країні на парламентських виборах, і ми маємо другу фракцію в парламенті. Тобто це серйозність тієї позиції, яку підтримали наші виборці. А їх, між іншим, наскільки я розумію, хто там був серед цих представників, правопорушників, які являють собою певні радикальні кола націонал-радикалів, вони програли на виборах. І тому, природно, вони можуть протиставити себе ідеології, яку ми сповідуємо. Але це повинні бути пікети, це повинні бути протести. Це не повинно бути вибухів вибухових пакетів, залиття фарбою, застосування фізичної сили по відношенню до служби безпеки нашої партії, спроби проникнути в приміщення. Тобто дії, які я перерахував, вони незаконні, і за це треба притягати до відповідальності. Будуть вони притягнуті до відповідальності? Я впевнений, що ні", – заявив Віктор Медведчук.

Політик акцентував: "Як ми до цього ставимося? Вкрай негативно і вкрай негативно. Це не протест. Це не протест в демократичній правовій державі. Це злочинна діяльність, якою повинна бути отримана оцінка, і в цьому винні повинні понести покарання".

Популярні новини зараз

Харківський медик назвав головні труднощі в боротьбі з пандемією: "40 людей замість 12"

Головне за ніч: українка сіла на 8 років після виклику "103", "ліки" Алли Мазур від раку, загадкове зникнення у Києві та Лоліта-реперша

Помер Борис Плотніков, зірка фільму "Собаче серце"

П'ятирічний хлопчик виніс з палаючого будинку маленьку сестричку і повернувся за собакою: герою аплодує весь світ

Показати ще