Таку думку озвучила народний депутат Людмила Буймістер на засіданні НКРЕКП 26 серпня.

"Якщо ми хочемо залучити інвестиції в цю галузь, потрібні інші рішення. Не так, що " ми приймемо, а потім подивимося, як воно буде працювати». Будь-який інвестор робить розрахунки на 15 років, і йому важливо знати, що він отримає свої інвестиції, і що нічого не зміниться в гіршу сторону. Ми сьогодні в Doing Business займаємо далеко не перше місце, і навіть не в першій сотні поки, на жаль. А саме розподільні мережі є таким ключиком, який відкриє нам двері в тому, щоб ми рухалися вгору в Doing Business», - повідомила Людмила Буймістер.

Разом з тим, нардеп висловлює сумніви, що параметри реформи, які прийняли в НКРЕКП будуть зрозумілі інвесторам.

"Інвестиції тільки тоді прийдуть, якщо будуть зрозумілі умови, а інвестор зможе порахувати, коли він поверне свої інвестиції. При нинішніх пропозиціях НКРЕКП це неможливо", - впевнена Людмила Буймістер.

Нагадаємо, 26 серпня Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП) затвердила параметри переходу на стимулюючий тариф для операторів системи розподілу. Представники ринку розподілу електроенергії заявили, що при такій методології у обленерго не буде можливості залучати інвесторів.

Популярні новини зараз

Холостячка Ксенія Мішина годинами терпіла неймовірні муки

Львівський маршрутник закохав у себе жінок одним вчинком: "Якщо б кожен так робив..."

Українців позбавлять соціальних виплат вже з січня: хто більше не отримуватиме допомогу

Тіна Кароль приховувала коханого? Відомий продюсер розкрив карти: "Стали рідними"

Показати ще