Про це йдеться у зверненні Федерації металургів до заступника Міністра захисту довкілля та природних ресурсів Р.Шахматенка та голови комітету Веровної Ради з питань екологічної політики та природокористування.

У Федерації зазначають, що нормами законопроекту «Про державний екологічний контроль» (реєстр. №3091) розширюються повноваження екологічної інспекції, що збільшує ризики необгрунтованого тиску на підприємства з боку контролюючого органу.

«Державна екологічна інспекція наділяється надто широкими повноваженнями по нагляду і контролю, що фактично стає інструментом тиску на бізнес», - зазначається в зверненні.

На думку Федерації, ухвалення законопроекту є неприйнятним, і вони пропонують його відхилити та розробити новий, збалансований проект з залученням до його підготовки експертів, громадських організацій та бізнесу.

«Вважаємо поточну редакцію законопроекту3091 неприйнятною та такою, що потребує значного доопрацювання», - наголошується в зверненні.

Популярні новини зараз

Невідомі властивості українського сала: ці секрети знали справжні козаки і ніколи не хворіли

Ведуча "1+1" Лідія Таран злягла з хворобою і благає про допомогу: "Найповільніший день року"

Пугачова повернулася до Кіркорова, але Галкін прибіг слідом - довелося засунути в рот

Головне за неділю, 22 листопада: скандал у ПриватБанку, дивна заборона поліції і Цимбалюк гоцав голяка на "Танцях з зірками"

Показати ще

Раніше Українська асоціація виробників феросплавів та іншої електрометалургійної продукції заявила, що законопроект про екологічний контроль (№3091) необхідно відкликати, оскільки він створює значні корупційні ризики та загрожує тиском на підприємців.

Водночас президент ІСС Ukraine Володимир Щелкунов вважає, що проведення екоінспекцією перевірок, які передбачаються в законопроектах про екологічний контроль, можуть призвести до зупинки промисловості.