Президент Володимир Зеленський продовжує демонструвати відсутність політичної волі для досягнення миру на Донбасі.

Про це сьогодні, 16 вересня, відповідаючи на запитання журналістів, заявив народний депутат, голова політради партії «опозиційна платформа – за життя» Віктор Медведчук.

За його словами, просування до миру неможливе без проведення на Донбасі повноцінних виборів, що передбачено Мінськими угодами.

Сьогодні влада категорично відмовляється скасовувати пункт 4 Постанови Верховної Ради України від 15 липня 2020 року Про так звані умови проведення виборів на Донбасі, запропоновані "партією війни", а це значить, підкреслив політик, що «перспектив подальших переговорів і досягнення позитивних результатів немає».

"Я вважаю і твердо впевнений, що у пана Зеленського і його оточення, в тому числі і того, яке веде ці переговори (а пан Зеленський, як ви розумієте, керує цими переговорами), немає шансів досягти миру на Донбасі. Більш того, їх немає, тому що повністю відсутня політична воля на досягнення мирного врегулювання», ‒ сказав Віктор Медведчук.

Популярні новини зараз

Українські депутати прийняли присягу під угорський гімн: "Готують кримський сценарій"

Пономарьов показав свою волохату подругу: чимось схожі один на одного

Роман з Баланом закінчено? Тіна Кароль задивилася на продюсера закоханими очима: "Давно і безнадійно"

Показати ще

Раньше Віктор Медведчук заявив, що політичними репресіями проти ОПЗЖ влада зриває процес мирного врегулювання на Донбасі.

«Політичне переслідування щодо мене, а також народних депутатів Вадима Рабиновича, Тараса Козака, Рената Кузьміна, Тетяни Плачкової і Олександра Колтуновича за проведення життєво важливих і необхідних для мирного врегулювання на Сході України переговорів, що проходили в Москві з керівництвом та представниками всіх фракцій Державної Думи Російської Федерації, свідчить про повний правовий нігілізм, дипломатичної неадекватності, використанні політичних репресій, спрямованих на зрив мирного врегулювання на Донбасі», ‒ зазначив Віктор Медведчук.