Якби голова політради партії " опозиційна платформа - за життя» Віктор Медведчук брав участь у президентських виборах 2019 року, то він у другому турі їх би виграв і став Президентом України.

Таку думку в ефірі телеканалу NewsOne висловив народний депутат України від ОПЗЖ Ренат Кузьмін.

За його словами, в 2019 році вибір на користь Зеленського був зроблений тому, що в другий тур вийшли він і Порошенко.

«Ми обрали Президента Зеленського і змушені жити з цим. Сказати, що це була помилка, напевно, неправильно. Чому? У другий тур вийшов Президент Порошенко і кандидат у Президенти Зеленський. От якщо вибирати між Порошенком і Зеленським, то однозначно Зеленський краще, ніж Порошенко», – зазначив Ренат Кузьмін.

Однак, якби тоді Віктор Медведчук брав участь у виборах і вийшов у другий тур, то з високою часткою ймовірності Президентом України став би саме він.

Популярні новини зараз

Пономарьов показав свою волохату подругу: чимось схожі один на одного

Тарифи на газ знову жахають українців: скільки доведеться платити за доставку у 2021

Настя Каменських задерла срібну сукню і показала, що бачив тільки Потап

Українка народила чотирьох дівчаток, вся лікарня п'є шампанське: "Тримайся, таточку"

Показати ще

"Це був би зовсім інший тур. І цілком ймовірно, Президентом був би Медведчук, а не Зеленський», – додав народний депутат.

Він також підкреслив, що Зеленський переміг на виборах, взявши на озброєння політичні та соціально-економічні ініціативи Віктора Медведчука, але обдурив своїх виборців і не виконав передвиборних обіцянок.

«Ми помилилися не у виборі Порошенка-Зеленський, ми помилилися в його якостях, його намірах. Насправді, Зеленський нас обдурив. Він пішов на вибори, взявши у Медведчука його основні гасла, його основні пропозиції. Він нам обіцяв закінчити війну на Донбасі, він обіцяв знизити тарифи. Він нас навмисне обманював, свідомо знаючи, що свої обіцянки виконувати не буде», – підсумував Ренат Кузьмін.

Раньше Віктор Медведчук повідомив про те, нинішні дії Зеленського спрямовані на подальше знищення нашої країни, суверенітету і незалежності України.

Джерело: