Так званим західним «партнерам» України молоді українці потрібні лише для того, щоб вони працювали на плантаціях в європейських державах.

Таку думку в інтерв'ю українським телеканалам озвучивши голова політради партії "опозиційна платформа - за життя" Віктор Медведчук.

Політик переконаний в тому, що в України на сьогоднішній день є три основних ворога: деіндустріалізація, деінтелектуалізація і деградація.

«Я ставлюся конкретно і предметно до питань освітнього процесу в Україні, як і наша партія, у якої є чітка і принципова позиція з цього питання. Вважаю, що в України є три головні вороги: це деградація країни, це деіндустріалізація і деінтелектуалізація. Процес деінтелектуалізації-це витік мізків, це якість освіти як в середніх школах, так і у вищих і спеціальних технічних навчальних закладах. Це все за останні роки майже зрівнялося з плінтусом», – вважає парламентарій.

Лідер ОПЗЖ звернув увагу на те, що незважаючи на погіршення якості освіти чинна влада заявляє про необхідність скорочення педагогічних кадрів в Україні.

Популярні новини зараз

Українців позбавлять соціальних виплат вже з січня: хто більше не отримуватиме допомогу

Молода мати народила дитину на 2 роки молодшу від себе: ″Могла бути моєю ровесницею″

Священик втратив дружину і маленького сина у страшній ДТП, Україна в сльозах: "Були дружними, кохали"

Заробітчанин присоромив українців за кордоном, правда очі коле: "Дружина спить з третім"

Показати ще

"Наші розумники від влади місяць-два тому заявили: у нас 502 тисячі ставок вчителів у сфері освіти. Треба скоротити на 32 тисячі. Під скорочення потраплять пенсіонери, люди, які пройшли школу підготовки. Не ті, які викладають уроки, не знаючи предмета. Ми бачили в режимі онлайн, коли канали транслювали так звані уроки, характерні риси цього так званого освітнього процесу. Це не просто ганьба, це-риса, за якою безодня, і ми в цю безодню в питаннях освітньої сфери вже потрапили", - обурений Віктор Медведчук.

Народний депутат переконаний у тому, що онлайн-навчання – це дуже складний процес для дітей, від якого страждає навіть та неякісна освіта, яка на сьогодні є в Україні.

"Але нашим західним "друзям" і "партнерам" не потрібна інтелектуальна молодь, підготовлені і освічені кадри. Їм потрібні раби, які будуть працювати на плантаціях Польщі, Фінляндії та інших європейських країн. Навіщо їм освіту? І коли освіта стане тільки платною, це буде ганьбою для суверенної, незалежної країни. Це-ганьба для України, ми не повинні цього допустити", - підсумував глава ОПЗЖ Віктор Медведчук.

Раніше Віктор Медведчук заявляти, що "оптимізація" шкільної мережі, на якій наполягає Міжнародний валютний фонд, і на яку погодиться нинішня влада, готова на все заради чергового траншу МВФ, передбачає закриття частини шкіл і звільнення значної частини вчителів.

"Позиція влади зрозуміла. Чого не зробиш, щоб випросити на колінах черговий кредит у МВФ. Та й навіщо Україні," аграрній наддержаві " і постачальнику дешевої робочої сили в ЄС, грамотні громадяни? Ще почнуть замислюватися, що в країні реально відбувалося і відбувається. І головне, що з цим робити», – резюмував політик.

Джерело https://www.youtube.com/watch?v=rxUo8NJ0DCI