Санкції, введені Україною щодо Російської Федерації, не заподіяли шкоди Росії, але завдали серйозної шкоди українській промисловості, адже дзеркальна відповідь Кремля фактично закрила для вітчизняних промпідприємств головний і найперспективніший ринок збуту готової продукції. Відповідно, деструктивна політика Києва давно потребує перегляду.

Про це заявити народний депутат, голова політради партії "опозиційна платформа - за життя" під час робочої поїздки до Луганської обл.

"Через санкції ми фактично втратили той експортний потенціал, який був орієнтований на Росію. Багато підприємств в Луганській області як, власне кажучи, і по всій країні, постраждали від цього», - зазначив політик, виступаючи перед співробітниками «Рубіжанського картонно-тарного комбінату.

Він нагадав, що ОПЗЖ і минулого року піднімала питання про зняття санкцій. Однак, перебуваючи в опозиції, партія може вести мову лише про одностороннє їх скасування, чого явно недостатньо. Але до політсили продовжують надходити звернення і окремих підприємств, і асоціацій виробників, зокрема, Асоціації Машинобудівників, у світлі чого Віктору Медведчуку вдалося переконати російську сторону послабити санкції.

«Ми провели цю роботу, змогли в односторонньому порядку переконати Російську Федерацію зняти санкції, - пояснив Медведчук. - Перший етап торкнеться трьох підприємств: двох у Вінницькій області та одного в Луганській, яким і став ваш «Рубіжанський картонно-тарний комбінат».

Популярні новини зараз

Катерина Бужинська готова до зустрічі Білого Бика, повз таку красу не пройде ніхто

Тіна Кароль вперше розповіла про своє щастя: "Моя відповідь на питання"

Українка народила чотирьох дівчаток, вся лікарня п'є шампанське: "Тримайся, таточку"

У Чернівцях померла легендарна медик, яка врятувала сотні життів: "Поринула до зірок"

Показати ще

За словами політика, буквально недавно він знову розмовляв з російським прем'єром Михайлом Мішустіним, і останній запевнив главу політради ОПЗЖ, що зможе оперативно задовольнити всі його прохання з цього питання, викладені раніше також президенту РФ Володимиру Путіну.

"Більше того, ми цю роботу продовжуємо. Завтра в торгово-промисловій палаті Росії наша партійна делегація обговорить план подальшого зняття санкцій з багатьох українських підприємств, - додав Віктор Медведчук. - Падіння машинобудування, падіння в цілому економіки підтверджує: якщо будуть зберігатися санкції (антиросійські з боку Києва-ред.), які не заподіяли шкоди Росії, як це було передбачено, але заподіяли серйозної шкоди економіці України, то, на жаль, економічна ситуація в Україні буде посилюватися».

Він додав, що» опозиційна платформа – за життя " не дивлячись на протидію, на закиди влади, продовжить роботу в цьому напрямку.

"Наше завдання-діяти в інтересах людей. Зробити так, щоб у людей була робота, була заробітна плата, а значить – відрахування до бюджету, в пенсійні фонди. І ми зможемо домогтися цього радикальною зміною економічного курсу шляхом переговорів, - висловив упевненість Віктор Медведчук. - А в те, що санкції в майбутньому будуть зняті з усіх підприємств, ми в це віримо. Ми будемо працювати і боротися, щоб це сталося».

Нагадаємо, що 20 жовтня 2020 року в ході робочої поїздки в Луганську область голова Політради партії «Опозиційна платформа – За Життя» Віктор Медведчук і співголова фракції «Опозиційна платформа – За життя» Вадим Рабинович провели 5 зустрічей. У тому числі провели зустрічі з активістами та виборцями партії на Рубіжанському картонно-тарному комбінаті, взяли участь у конференції Миру - Мир на рідній Луганщині.