Також ця ініціатива спричинить зупинку проекту «Велике будівництво», ініційовану президентом Володимиром Зеленським.

Про це говорили сьогодні на прес-конференції представники усіх промислових галузей України - металургійних підприємств, гірничо-збагачувальних комбінатів України, виробників феросплавів, хімічних підприємств України, аграрного сектору України, виробників цементу, роботодавців автомобільної, морської, авіаційної і залізничної галузей, власників приватного залізничного рухомого складу і операторів вантажних залізничних перевезень.

Промисловці порахували: обмеження на експлуатацію вантажних вагонів призведе до списання близько 68 тисяч вагонів. Це створить штучний дефіцит на ринку вантажних вагонів, в результаті якого промисловість нестиме численні збитки, а економіка України недоотримає близко $2 млрд на рік валютної виручки.

Найбільше постраждає «Укрзалізниця», якій до 2028 року доведеться списати усі зерновози та половину парку піввагонів. Це призведе до втрат надходжень від перевезень – у той час, як у цьому році УЗ вже має збитки у розмірі 9 мільярдів гривень.

Крім того, ця ініціатива йде врозріз з європейськими директивами, наголосили учасники прес-конференції: у ЄС єдина вимога до вагонів – технічний стан вагону, вік значення не має.

Популярні новини зараз

Українців позбавлять соціальних виплат вже з січня: хто більше не отримуватиме допомогу

Ведуча 1+1 Алла Мазур показала свою надійну опору у боротьбі з онкологією: "Не дозволив мені здатися"

Зрадник забрав життя героя АТО: "Ти справжній воїн, побачимося на небесах"

Дружина Юрія Ткача застала зірку "Квартал 95" в ліжку в іншою красунею: "Юра, це що?"

Показати ще

Як відомо, Міністерство інфраструктури ініціює обмеження строку експлуатації вантажних вагонів. Вік, після якого пропонується списувати вагони, для деяких видів вагонів пропонується встановити на рівні 33 років, з подальшим щорічним зменшенням.