Нікчемність сьогоднішньої влади полягає в тому, що вона намагається поставити хрест на всьому, починаючи від історичної пам'яті, закінчуючи будь-якими соціально-економічними досягненнями. Про це в ході візиту в Кривий Ріг заявив голова політради партії "Опозиційна платформа - За життя" Віктор Медведчук.

"Нікчемність сьогоднішньої влади полягає в тому, що намагається поставити хрест на всьому. Хрест на подвиг, перетворили життя нашу і зробили її з бідної, що було при Порошенко в злиденну при Зеленський. Житлово-комунальні тарифи, безробіття, тобто це все те, що сьогодні, на жаль, відбувається у нас в країні. Тому, коли ми говоримо, що 25 жовтня у нас вибори, я вам хочу сказати - людям треба визначитися. якщо вони хочуть голосувати за партію "Слуга народу", якщо вони хочуть підтримувати цю партію, вони повинні розуміти, що світу в країні не буде при них, країна буде ще глибше падати у прірву бідності; будуть пропадати ті робочі місця, які ще є, будуть закриватися підприємства; розпродаватимуться найважливіші стратегічні підприємства. Уже легалізували казино. Зараз хочуть легалізувати марихуану. Нашу країну перетворюють на помийну яму ", - підкреслив політик.

Він зазначив, що в українців є реальна альтернатива нинішній владі.

"І з іншого боку, є опозиція в особі "Опозиційною платформи - За життя", яка готова і знає, як встановити мир, як радикальним чином змінити економічну реформу і економіку країни, як реально наповнити соціальні програми для наших громадян, дотримати їх права і гарантії, передбачені Конституцією. Цей вибір доведеться всім нам зробити 25 жовтня ", - додав політик.