Про це заявив президент об'єднання "Укрметалургпром" Олександр Каленков, коментуючи ініціативу Мінінфраструктури скоротити термін експлуатації вагонів.

За його словами, намір Мінінфраструктури скоротити термін служби залізничних вагонів загрожує серйозними проблемами для промисловості, що в нинішніх кризових умовах неприпустимо. Зокрема, внаслідок списання вагонів виникне дефіцит рухомого складу, який у свою чергу негативно позначиться на роботі металургів.

"Як представник гірничо-металургійного комплексу кажу про те, що ми зацікавлені в тому, щоб на залізничних коліях експлуатувалися вагони належної якості. За те, щоб технічні вимоги до вагонного парку посилювалися, щоб вони в будь - якому випадку беззастережно виконувалися всіма суб'єктами ринку, ми проти того, щоб зараз адміністративними заходами створювався штучний дефіцит на ринку», - сказав Каленков.

На його думку, це рішення приймається в інтересах виробників вагонів, які отримають додаткові замовлення на свою продукцію. І вважає такий підхід несправедливим.

"Думаю, ці компанії можуть цілком існувати в конкурентному ринку і поставляти свою продукцію на експорт і діяти в тих умовах, в яких діємо ми – вантажовідправники. Це було б справедливо", - вважає Каленков.

Популярні новини зараз

Дружина Юрія Ткача застала зірку "Квартал 95" в ліжку в іншою красунею: "Юра, це що?"

Трирічну принцесу розбив інсульт, молода мама благає про допомогу: "Донечка - моє серце"

Астаф'єва в бікіні зізналася, що любить брати до рота: "Тіффані й не снилися такі..."

Лазебна пообіцяла українцям надбавку до пенсії: хто отримає по 400 і 500 гривень

Показати ще

Раніше народний депутат України, член Комітету з питань транспорту та інфраструктури Олександр Скічко заявив, що ініціатива Мінінфраструктури обмежити термін використання залізничних вагонів призведе до списання 89 тисяч вагонів, що викличе дефіцит рухомого складу і як наслідок - колапс у промисловості та агросекторі.

У свою чергу виконавчий директор спільноти Європейський залізничних та інфраструктурних компаній, що об'єднує операторів 71% європейських залізниць, Лібор Лохман заявив, що в Європі вік залізничного вагона не є причиною для його списання і немає поняття "термін експлуатації вагона", головне - підтримувати його в справному стані.