Київська влада перебуває під зовнішнім управлінням заходу, який не зацікавлений у розвитку України як сильної, незалежної держави і розглядає нашу країну лише як інструмент для ослаблення Росії. Про це заявив голова політради партії «опозиційна платформа – за життя», народний депутат Віктор Медведчук в ході брифінгу після урочистих заходів у Кривому Розі з нагоди 76-ї річниці визволення України від нацистських загарбників.

"Влада знаходиться у форматі зовнішнього управління з боку США, західних кредиторів і міжнародних фінансових корпорацій. А їм не потрібна сильна Україна. Їм потрібен майданчик для зведення рахунків з Росією. Їм потрібна слабка Росія. А якою буде Україна, їм просто наплювати", - заявив політик.

Саме цим, на його думку, пояснюється небажання офіційного Києва підтримати ініціативи та напрацювання «опозиційної платформи – за життя» в частині реанімації української економіки шляхом відмови від антиросійських санкцій і повернення вітчизняних товарів на ринки РФ і країн СНД. За словами Медведчука, ЗВТ з ЄС не виправдала себе. А антиросійські санкції Євросоюзу, до яких приєдналася Україна, і відповідні заходи Росії фактично погубили вітчизняну економіку. Однак у промислового сектора ще є шанс на відновлення, якщо деструктивна тактика української влади буде переглянута найближчим часом.

«Ми придбали ринки в ЄС в 10 разів менше, ніж ті, що втратили в Росії і країнах СНД, – констатував Медведчук. - Може, треба зупинитися, закінчити експерименти над українським народом і зрозуміти, що договір про зону вільної торгівлі з Європою вже зруйнував економіку? Може, треба повернутися до експорту на територію тих країн, де наша продукція є конкурентоспроможною? Або ми і далі будемо піддослідними кроликами-спочатку у Порошенка, а сьогодні у Зеленського?» - заявив Віктор Медведчук.

На думку політика, поки Росія не завершила імпортозаміщення щодо продукції українського походження, необхідний процес обопільного скасування санкцій. Це дозволить вітчизняним промисловим виробникам відновити втрачені позиції і створити нові робочі місця для українців.

Популярні новини зараз

На Львівщині помер легендарний тренер, місто у жалобі: виховував чемпіонів

Астаф'єва в бікіні зізналася, що любить брати до рота: "Тіффані й не снилися такі..."

Відкрита сукня Тіни Кароль зрадницьки оголила складочки на боках: "Немає слів"

Лазебна пообіцяла українцям надбавку до пенсії: хто отримає по 400 і 500 гривень

Показати ще

"150 000 робочих місць – це тільки на тих 15 підприємствах Асоціації «Ліга машинобудівників і роботодавців України «Укрмашбуд", про скасування санкцій щодо яких я передав пропозиції Голові Уряду Російської Федерації Михайлу Мішустіну – - уточнив Медведчук. - А на російський ринок постачали продукцію тисячі підприємств України. І скасування санкцій може призвести до вибухового підйому економіки нашої країни"»

Політик також нагадав, що влада залишила без уваги можливість на 25% знизити вартість газу для українських громадян. Хоча представникам ОПЗЖ вдалося досягти домовленості про це з російською стороною ще минулого року.

«Ще минулого року йшлося про можливість зниження ціни (газу – Ред.) на 25%. Колишня чи нинішня влада якось відреагувала? Ніяк, - констатував Медведчук. - А навіщо? У нас, згідно з вимогами МВФ і Фонду Сороса, ринкові ціни на газ, тепло і гаряче водопостачання з 1 жовтня».

За словами політика, сьогодні при середній митній вартості газу $105 за тисячу кубометрів його ціна для населення вже становить 7 600 грн за тисячу кубометрів. А при підвищенні світових цін до $130-140 за тисячу кубометрів, як це вже прогнозується, блакитне паливо для українців ще істотніше зросте в ціні.

«При цьому уряд заявляє, що тарифоутворення треба віднести до повноважень місцевих рад. Как? Ви монополізували постачання газу, ви формуєте ціну через злочинну формулу» Дюссельдорф+", а місцеві ради будете змушувати знижувати тарифи, тому що від них буде цього вимагати населення?» - обурився Віктор Медведчук.

Голова політради партії " опозиційна платформа - за життя» нагадав: Україна вже знаходиться на останньому місці в Європі і 122-му в світі за рівнем ВВП на душу населення. В Україні найнижчі в Європі показники мінімальної заробітної плати, мінімальної пенсії, а також рівень добробуту і купівельної спроможності громадян.

"А де ми перші? За рівнем злочинності і за рівнем корупції – - констатував Медведчук. - Ось з чим треба боротися і чого не повинно існувати в нашій країні».