Про це написав гендиректор компанії «Д.Трейдінг» (входить в групу ДТЕК Ріната Ахметова) Віталій Бутенко в колонці для «Економічної правди».

Він нагадав, що ще влітку поточного року компанія ДТЕК заявила, що не підтримує ініціативи уряду щодо підвищення тарифу на передачу електроенергії. Та наголошувала: таке рішення негативно вплине на ситуацію в енергогалузі і стане черговим ударом для промисловості.

«У червні 2020 року ДТЕК заявив про те, що не підтримує ініціативу уряду підняти тариф НЕК «Укренерго» на передачу електроенергії. Позиція компанії однозначна: підняття тарифу не тільки збільшить кризу в енергетичній галузі, але і значно погіршить ситуацію для промисловості», - написав Бутенко.

Нагадаємо, раніше повідомлялось, що НЕК "Укренерго" пропонує з 1 листопада підвищити тариф на транспортування електроенергії з 240,23 грн/МВт-год до 313,07 грн/МВт-год, тобто на 30%.

Президент об'єднання "Укрметалургпром" Олександр Каленков заявив, що підвищення тарифів «Укренерго» на передачу електроенергії призведе до закриття промислових підприємств і падіння економіки. А народний депутат, голова профспілки шахтарів Михайло Волинець прогнозує закриття шахт в разі зростання тарифів на струм.

Популярні новини зараз

Львів'яни врятували від страшної долі 13 малюків: "Хотіли зняти шкури"

Стоцька і Кіркоров знову разом? Колишній Пугачової видерся до рудої бестії: ″Моя дівчинко″

Тіна Кароль вперше розповіла про своє щастя: "Моя відповідь на питання"

Українка народила чотирьох дівчаток, вся лікарня п'є шампанське: "Тримайся, таточку"

Показати ще