Визнання судом довідок Національного антикорупційного бюро, в яких детективи бюро на свій розсуд порахували "збитки «від формули» Роттердам+" в черговий раз підтверджує неспроможність цієї справи і обґрунтованість його закриття.

Про це в ефірі телеканалу «Україна 24» повідомила адвокат Наталія Дригваль.

«Для судового процесу, який зараз проходить, це зайвий раз тільки демонструє незаконність поведінки органу досудового розслідування", - повідомила адвокат.

Йдеться про дві довідки, в яких один детектив НАБУ за дорученням іншого детектива нібито встановив шкоду від формули «Роттердам+».

Популярні новини зараз

Львівський маршрутник закохав у себе жінок одним вчинком: "Якщо б кожен так робив..."

Ведуча 1+1 Алла Мазур показала свою надійну опору у боротьбі з онкологією: "Не дозволив мені здатися"

Головне за ніч: українка сіла на 8 років після виклику "103", "ліки" Алли Мазур від раку, загадкове зникнення у Києві та Лоліта-реперша

П'ятирічний хлопчик виніс з палаючого будинку маленьку сестричку і повернувся за собакою: герою аплодує весь світ

Показати ще

Обидва документи були визнані судом незаконними, оскільки детективи перевищили передбачені законом повноваження і фактично підмінили собою експертів.

"Виключно в цих довідках, і ні в яких інших первинних документах не міститься інформації про заподіяння шкоди. Тому ми змушені були в черговий раз вказати НАБУ про незаконність їхніх дій", - додала адвокат.

Саме ці незаконні довідки, за словами Дригваль, лежать в основі скандальної експертизи Ірини Педь, розслідування щодо якої проводить ДБР.

Нагадаємо, 27 серпня САП закрила справу «Роттердам+» через відсутність доказів скоєння злочину.

Це рішення було прийнято після отримання висновку фінальної експертизи СБУ, яка не встановила збитків від дії формули.

Незабаром обґрунтованість і законність рішення САП підтвердив офіс Генерального прокурора і Вищий антикорупційний суд.

Незважаючи на рішення ВАКС, Нікопольський завод феросплавів Ігоря Коломойського і активіст Віталій Шабунін разом продовжують спроби оскаржити рішення САП.