Посилення ОПЗЖ Віктора Медведчука, провал "слуг народу" по всій Україні і зміцнення місцевих еліт-такі три висновки можна зробити на підставі попередніх підсумків місцевих виборів, написавши у Facebook політичний експерт і блогер Сергій Розенбаум.

Перший підсумок виборів, зазначив Розенбаум, - це зміцнення позицій "опозиційної платформи-за життя".

"По-перше, в наявності зміцнення позицій ОПЗЖ на всіх фронтах і особливо на південному сході. І це тільки дані по міськрадах, а що стосується виборів міських голів, то там ситуація для ОПЗЖ ще цікавіше - кандидати від цієї політичної сили проходять у другий тур у ряді ключових міст України, таких як Одеса, Миколаїв, Херсон і навіть Київ", - перерахував експерт.

Як написав Розенбаум, результат № 2-це провал партії влади "Слуга народу".

"По-друге, звичайно ж, хотілося б відзначити провал "слуг народу", політичної партії чинного президента, на яку були покладені величезні очікування мільйонів наших співгромадян. "Зелені" з тріском провалилися скрізь, де тільки можна було, і не провели свою людину на мерське крісло ні в одному з обласних центрів. Очевидно, що частина їх електорату відійшла до ОПЗЖ", - зробив висновок блогер.

Популярні новини зараз

Дружина Дзідзьо схопилася за мікрофон, співак не витримав: "Як мала дитина"

Томна Ані Лорак показала, як розслабляється на ліжку, ці форми затьмарять голлівудських зірок

Зірка української збірної зізнався, що творив Луческу в Шахтарі: "Блював. Стояв раком в лісі..."

Дружина Дзідзьо зворушливо привітала коханого архівними фото з-під вінця: "Пробач, я спізнилась на весілля"

Показати ще

За словами Розенбаума, особливо гнітюче видовище являє собою південний схід, де" опозиційна платформа "Віктора Медведчука влаштувала Зеленському і компанії справжній"Сталінград".

"Пам'ятається, перед виборами депутатка від ЄС скаржилася, що ніхто з кандидатів від Порошенка не бажає балотуватися на південному сході, тому що проти Медведчука у них немає шансів. Що ж, за підсумками виборів "Слуга народу" Зеленського разом з ЄС Порошенко будуть дуетом скаржитися на розгром, який на південному сході їм вчинив Медведчук",-підсумував експерт.

На думку Розенбаума, третій висновок-це посилення місцевих еліт.

"По-третє, мені хотілося б відзначити посилення місцевих еліт, які показали відмінні результати в особі створених ними під місцеві вибори локальних політичних проектів", - підкреслив блогер.

Розенбаум пояснив провал партії влади "Слуга народу" тим, що українці більше не вірять популістам, а замість цього хочуть, щоб до влади прийшли люди справи.

"Що ми повинні винести для себе з минулих виборів? Думаю те, що люди вже не такі дурні, як ще рік тому. Люди вже не вірять солодким промовам популістів і вимагають від політика, перш за все, дії", - пояснив експерт.

"Саме тому в містах і селах більше віддавали свої голоси за професійних господарників, ніж політиків-говорунів, від яких нуль толку", - підсумував політичний експерт Сергій Розенбаум.

Джерело - https://www.facebook.com/story.php?story_fbid=369760647797686&id=100042912614323