За попередніми підсумками місцевих виборів в Україні Партія " опозиційна платформа - за життя» істотно зміцнила свої позиції на південному сході країни.

Про це в статті для «Газета.ги"пише журналіст Анна Юранець.

Автор повідомляє, що в столиці України (Києві), за попередніми даними, боротьбу за крісло міського голови виграє чинний мер Віталій Кличко, а друге місце дістається кандидату від Партії Медведчука.

"Друге місце" опозиційної платформи - за життя " можна назвати знаковим. Протистояння Зеленського і екс-президента Петра Порошенка, в цілому, розводить їх електорати по різних кутах. А ось з ОПЗЖ глава держави ділить одних виборців. Володимир Зеленський обіцяв будь-що закінчити війну в Донбасі і на будь – яких кроках в цьому напрямку він розставляє особливі акценти», - пише журналіст.

Автор матеріалу вказує на те, що ОПЗЖ, головою політради якої є Віктор Медведчук, продовжує демонструвати куди більш прозорі наміри з цього приводу.

Популярні новини зараз

Ведуча 1+1 Алла Мазур показала свою надійну опору у боротьбі з онкологією: "Не дозволив мені здатися"

Затоплене село на Прикарпатті перетворилося на болото, поки слуги займалися виборами: швидка не проїде

Вагітна українка із серцем воїна загинула на Донбасі і надихнула мільйони: "Була на сьомому місяці..."

Помер Борис Плотніков, зірка фільму "Собаче серце"

Показати ще

"ОПЗЖ виступає за повне дотримання Мінських угод і відновлення політичних і економічних зв'язків з Росією. Традиційно за неї голосує південний схід України. Цього разу ОПЗЖ виступила куди краще-на південному сході вона повернула свої позиції і навіть пішла далі, про що свідчать її результати на виборах мера Києва. "Опозиційна платформа - за життя" однозначно увійде до столичної міськради, що відбудеться вперше з часів "Майдану "», – резюмувала Ганна Юранець.

Джерело https://www.gazeta.ru/politics/2020/10/26_a_13334449.shtml