Чинному Президенту Зеленському не потрібен мир на Донбасі, тому він не робить жодних кроків для врегулювання конфлікту на Сході України. Єдиним українським політиком, хто протягом останніх років втілює в життя свій мирний план, є Віктор Медведчук.

Таку думку в ефірі телеканалу "112 Україна» висловив народний депутат від фракції "опозиційна платформа - за життя" Ренат Кузьмін.

На думку політика, всі розмови Зеленського про його прагнення до миру є брехнею.

"Президент Зеленський бреше - йому світ не потрібен. Підтвердженням моїх слів якраз є відсутність цього світу, і відсутність будь-яких реальних кроків для його досягнення. Миру при цьому Президентові не буде. Мир-це ідея Медведчука, і його мирний план працює. Люди це бачать, і (на виборах) покарали і Зеленського, і "Слугу народу" за цю брехню", – сказав Кузьмін.

Народний депутат нагадав, що, на відміну від Зеленського, Медведчук не розповідає про свої мирні ініціативи, а проявляє їх через конкретні справи.

Популярні новини зараз

Скандал довкола "Танці з зірками": Гвоздьова зізналася, хто насправді повинен був перемогти

У Харкові на "Барабашово" пекельне полум'я знищило пуховиків і джинсів на мільйони: "Шкода..."

Відкрита сукня Тіни Кароль зрадницьки оголила складочки на боках: "Немає слів"

Заробітчанин присоромив українців за кордоном, правда очі коле: "Дружина спить з третім"

Показати ще

"За його посередництва, за його безпосередньої участі були звільнені з катівень і з того боку, і з цього боку 1300 осіб... Зеленський про це не говорить, начебто все саме по собі виходить, так це все робив Медведчук. Цей режим тиші багато в чому завдяки Медведчуку. Медведчук робить, а цей (Зеленський) тільки говорить», – додав Ренат Кузьмін.

Раніше голова політради партії " опозиційна платформа - за життя» Віктор Медведчук повідомив, що ОПЗЖ продовжуватиме політику, спрямовану на те, щоб принести мир в Україну.

Джерело: https://www.youtube.com/watch?v=qEa1UETvXBE