Замість того щоб підвищувати зарплати медикам і вчителям, встановлювати справедливі тарифи на житлово-комунальні послуги, уряд Шмигаля на догоду своїм західним господарям зняв обмеження на розмір винагород членам наглядових рад держпідприємств.

Особливий цинізм ситуації полягає в тому, що це було зроблено відразу ж після місцевих виборів.

Про це заявити голова політради партії "опозиційна платформа - за життя", народний депутат України Віктор Медведчук.

За словами Віктора Медведчука, Український уряд виконав чергову "хотілку" Заходу і повернув багатомільйонні виплати іноземним агентам, які окупували українські державні підприємства.

"Захід" дотиснув " київську владу: небачені преференції для варягів, введених в керівні органи українських держпідприємств, відновлені. Як тільки пройшли вибори, уряд Шмигаля своєю постановою від 26 жовтня 2020 року № 996 "Деякі питання оплати праці керівників, членів виконавчих органів та винагороди членів наглядової ради суб'єктів господарювання державного сектора економіки" скасував карантинне обмеження розміру зарплат керівників та членів наглядових рад, поставлених контролювати державну політику Києва в інтересах кредиторів і тримати українську владу на короткому повідку. Поновлюються виплати мільйонних винагород і сотень тисяч премій нав'язаним Заходом іноземним агентам на стратегічних підприємствах України, в найбільших держбанках і концернах», – заявив Віктор Медведчук.

Популярні новини зараз

Фреймут в обіймах красеня зруйнувала репутацію "снігової королеви": "Завжди закохана"

Український ведучий переживає важку втрату, була прикладом: "Залізна леді"

На Львівщині зникла синьоока красуня в чорному пальто - десять днів жодної звісточки

Соломія Вітвіцька заговорила про рак слідом за Аллою Мазур: "Діагноз підтверджено"

Показати ще

Народний депутат підкреслив, що виконувати «хотілки» соросенят і виплачувати шалені винагороди членам наглядових рад уряд буде за рахунок звичайних українців, і це вже відбувається.

«Вишукуючи Додаткові ресурси в дірявому бюджеті, влада, як завжди, не придумала нічого іншого, окрім як обібрати власний народ. Перший крок у цьому напрямку вже зроблено-з листопада в черговий раз підвищується вартість газу для побутових споживачів. Якщо у вересні 2020 року вартість 1 кубометра блакитного палива, що поставляється населенню "Київгазенерджі", становила 5,5 грн (з ПДВ), то в жовтні – вже майже 6,7 грн. А з листопада громадяни платитимуть за тарифом 8,82 грн за кубометр газу. Це черговий антирекорд і абсолютний максимум в історії країни. Нагадаю, що при Гройсмані – Порошенко вартість газу становила 8,55 грн за кубометр», – підкреслив Медведчук.

Він також зазначив, що при цьому Кабмін має намір урізати фінансування субсидій, незважаючи на те, що українським сім'ям давно не по кишені платити за захмарними комунальними тарифами. «На початок осені сума боргів за ЖКП становила 55,3 млрд грн, а реальні доходи українців, за даними Держстату, в II кварталі скоротилися на 7,3%. Підвищення ганебно мізерних зарплат українським вчителям Кабмін в черговий раз переніс. Медики обіцяних їм з весни надбавок у деяких областях чекають досі. Аграрії постраждалих від посухи регіонів ледве виживають, безрезультатно просячи державу про підтримку. І в світлі цього те, як влада плазує перед Заходом і його ставлениками, виглядає ще більш цинічно", - заявив Віктор Медведчук.

Голова політради ОПЗЖ впевнений, що згадана Постанова Уряду є черговим злочином Зе-влади проти власного народу, вчиненим за вказівкою Брюсселя і Вашингтона.

"Роблячи вибір на користь принизливих вимог кредиторів, наплювавши на інтереси власних громадян, влада в черговий раз довела: центри управління рішеннями українського уряду знаходяться в Брюсселі і Вашингтоні, і аж ніяк не в Києві. Величезні фінансові виплати членам сформованих кредиторами наглядових рад, які здійснюються за рахунок все більше злиденного українського народу – - це не просто плювок в обличчя власному виборцю. Це злочин проти українців. І воно вимагає адекватної реакції і громадянського суспільства, і політичних еліт", - підкреслив політик.

"Партія" опозиційна платформа - за життя" висловлює рішучий протест проти деструктивної, руйнівної політики уряду Шмигаля, вимагає його відставки і негайного скасування нав'язаного ззовні рішення, яке лише посилить соціальну напругу в суспільстві», – підсумував Віктор Медведчук.

Раньше Віктор Медведчук повідомив, що Шмигаль повинен негайно піти у відставку і відповісти перед законом за спробу обікрасти українських пенсіонерів.

Джерело: https://zagittya.com.ua/news/stati/viktor_medvedchuk_kabmin_vozobnovljaet_ogromnye_vyplaty_chlenam_nabsovetov_usugubljaja_nischetu_sobstvennogo_naroda.html