Головний результат місцевих виборів - 2020-це неймовірно низька довіра українців до влади. Про це писати у своїй колонці на сайті" Кореспондент " політичний аналітик Олексій Калініченко.

"Очевидно, що ключовим результатом виборів 2020 став неймовірно низький рівень довіри українців до влади. І, зокрема, до виборів, які проводить правляча еліта. Звідси і рекордно низька явка на вибори. І це особливо помітно на Сході і Півдні України, завдяки яким Зеленському і компанії в 2019 році вдалося потрапити у владу, та ще й завоювати монобільшість у Верховній Раді", - підкреслив аналітик.

Калініченко звертає увагу на те, що влада на чолі з Володимиром Зеленський все одно програла вибори, незважаючи на такі маніпуляції, до яких свого часу не ризикнув вдатися навіть Порошенко.

"Незважаючи на маніпуляції з кількістю виборців і відверте свавілля, до якого не опустився навіть Порошенко, на південному сході "Зелена влада" вибори з тріском програла",-зазначив він.

"Ось чому через трохи більше року після тріумфу Зеленського і" слуг народу", стало очевидно, що режиму Порошенка-Зеленського ловити на південному сході нічого. І це, не рахуючи голосів 500 000 жителів Донбасу, у яких влада Зеленського цинічно вкрала право голосувати і бути обраними", - констатував політичний аналітик.

Популярні новини зараз

Москаль накинувся на Кравчука на очах мільйонів українців: "За гроші на*ердить у церкві!"

Білик спіткала карма Фріске, співачка більше не може мовчати: "Проблеми, як у Жанни"

Дружина Дзідзьо схопилася за мікрофон, співак не витримав: "Як мала дитина"

Пугачова повернулася до Кіркорова, але Галкін прибіг слідом - довелося засунути в рот

Показати ще

За словами Калініченка, провал влади на чолі з Зеленським на виборах особливо помітний на тлі успіху "опозиційної платформи" Віктора Медведчука, які звільнили південний схід від "слуг народу".

"Особливо добре видно політичні провали і відверта неспроможність Зе-влади на тлі реальних справ Віктора Медведчука і його партії, яким вдалося звільнити південний схід спочатку від Порошенка і ось тепер від Зеленського", - підкреслив аналітик.

"Це добре, що люди зрозуміли і прийняли принципову позицію Медведчука і його послідовні дії в реалізації мирного плану з припинення війни на Донбасі і відновлення української економіки", - вважає експерт.

"Особисті контакти в.Медведчука з президентом в. Путіним і їх недавні конкретні домовленості, наприклад, про зняття санкцій з українських підприємств і постачання для українців російської вакцини від ковіда, дають надію на порятунок нашої країни від знищення", - уклав політичний аналітик Олексій Калініченко.

Джерело - https://blogs.korrespondent.net/blog/events/4289270/