Рішення Вищого антикорупційного суду про законність закриття справи «Роттердам+» вступило в силу, що вкотре підтвердило відсутність будь-якої шкоди для держави від дії цієї формули.

Про це заявив народний депутат, колишній голова Служби безпеки України Валентин Наливайченко.

«Я не раз заявляв, що ця справа є повністю порожньою, оскільки немає складу злочину і будь-якої шкоди суспільним інтересам. Це підтвердили всі державні інституції, включно з двома інстанціями Вищого антикорупційного суду», - зазначив Наливайченко.

Він додав, що рішення про законність закриття справи вступило в силу після відмови екс-нардепа Віктора Чумака від апеляційної скарги про його оскарження.

«Вітаю позицію колишнього колеги: здоровий глузд має брати верх над політичною доцільністю. Також вітаю українську антикорупційну систему з тим, що вона продемонструвала рівновіддаленість від медіа-міфів та ухвалила законне рішення. Сподіваюсь, що НАБУ в подальшому спрямує всю свою енергію в конструктивне русло і буде розслідувати реальні корупційні схеми у владі», - наголосив колишній голова спецслужби.

Популярні новини зараз

Українка народила доньок-близнючок у "сорочці", кадри стали сенсацією: унікальні дівчатка

На Львівщині помер легендарний тренер, місто у жалобі: виховував чемпіонів

Відкрита сукня Тіни Кароль зрадницьки оголила складочки на боках: "Немає слів"

На Львівщині чоловік ліг під ніж і безслідно зник

Показати ще

Нагадаємо, Спеціалізована антикорупційна прокуратура закрила справу «Роттердам +» ще 27 серпня 2020 року через відсутність в ньому складу злочину.

Пізніше це рішення підтримав Офіс генерального прокурора. Причина - в зібраних НАБУ матеріалах немає доказів шкоди від формули або здійснення ким би то не було кримінального правопорушення. До такого ж висновку прийшов і Вищий антикорупційний суд, рішення якого офіційно вступило в сил 17 листопада 2020 року.