Вирішити ситуацію з окупованим Донбасом можна лише у форматі чотиристоронніх переговорів, учасниками яких стануть Україна, США, представники Європейського Союзу та Росія.

Про це в ефірі каналу «Наш» сказав Анатолій Гриценко.

«Ми всі розуміємо, що якщо хтось скаже, що вирішить це питання завтра, то це неправда. Ми розуміємо, наскільки ситуація складна. Яким чином будемо шукати рішення? Формат буде чотиристоронній. Якщо хтось вважає, що можна поїхати до Путіна і домовитись, ілюзій немає. Не буде такого», - запевнив лідер «Громадянської позиції».

Гриценко підкреслив, що на двосторонній основі слабша країна може домовлятись з сильним агресором тільки про умови капітуляції.

Популярные статьи сейчас

Елена Зеленская рассказала о домашнем насилии: "Сама виновата, говорила лишнее"

Во Львове скончался молодой сержант: "Встречал у суда с улыбкой"

Ученые нашли замороженную мумию с туберкулезом: 500 лет во льдах

Украинские звезды без макияжа - Сумская, Полякова и Лидия Таран показали натуральную красоту

Показать еще

«Україна не буде здаватись і буде досягати гідних умов. Тому треба чотиристоронній формат, де має бути США та Європа. Склад можна обговорювати. Чи це будуть і далі Німеччина і Франція, чи офіційні представники ЄС плюс Великобританія як підписант Будапештського меморандуму», - каже політик.

За словами Гриценка, тільки за участі двох потужних гравців – США та ЄС, які фіксуватимуть все, про що домовились, та мають можливість впливати, є надія на вирішення конфлікту в найближчі декілька років.

Нагадаємо, раніше Анатолій Гриценко розповів про свою участь у міжнародній групі з врегулювання питань Донбасу та Криму.